Bad sex killer

BAD SEX βG KILLER® je na svete prvý osviežujúci nápoj určený na zlepšenie sexu pre mužov a ženy prírodnou cestou. A sex predsa MAKES YOU FEEL BETTER™. Unikátnym spojením vybraných prírodných ovocných štiav, byliniek a rastlinných extraktov bol navrhnutý pre skvalitnenie každodenného života.

 

FUNKCIA

 

Bad Sex KILLER je výsledkom kombinácie vedomostí expertov z oblasti dietológie, biotechnológie, farmaceutického výskumu a tradičnej medicíny. Podporuje prúdenie krvi do intímnych oblastí u mužov a žien, čím zvyšuje:

 • citlivosť v intímnych partiách,
 • šance na dosiahnutie orgazmu,
 • sexuálny pôžitok,
 • túžbu po sexe,

Vďaka kombinácií špeciálne vybraných bioaktívnych prírodných ingrediencií so silným antioxidačným účinkom:

 • posilňuje imunitu,
 • revitalizuje telo, dodáva energiu pri dennej konzumácií, ale iným spôsobom ako energetické nápoje,
 • prispieva k hydratácií tela.

 

POUŽITIE

 

Bežné použitie – smäd, hydratácia

BAD SEX KILLER je vhodný na denné použitie pre udržanie vitality a uhasenie smädu, jeho konzumácia nie je obmedzená.

Zvýšenie libida

Vďaka jeho starostlivo vyberaným ingredienciám zvyšuje chuť na sex. Je vhodné kombinovať konzumáciu nápoja so zdravým životným štýlom. Dobrý sex je dôležitý pre kvalitný život, kreativitu a psychickú pohodu.

 

ZLOŽENIE

 

BAD SEX KILLER obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných extraktov a iných prírodných zložiek vysokej kvality. Základnou zložkou našich nápojov je liečivá minerálna voda z Rakúskych Álp. Neobsahuje umelé farbivá, arómy, stabilizátory, konzervanty, kofeín ani taurín.

Prírodná minerálna voda:

Minerálna voda z Rakúskych Álp obsahuje prospešné množstvo vápnika a horčíka. Obsahuje veľmi nízke hodnoty dusičnanov, dusitanov a sodíka. Vďaka jej vysokej kvalite a čistote sa používa v detských programoch výživy, ako aj pri liečbe srdcovo-cievnych chorôb a pri problémoch s obličkami u dospelých.

Antioxidanty, vitamíny a minerály z ovocia a zeleniny:

Nápoj obsahuje mnoho antioxidantov, vitamínov a minerálov až zo 7 druhov ovocia, mrkvy a hlivy ustricovej. Ide konkrétne o kombináciu výťažkov z hrozna, citrónu, bazy, čiernej ríbezle a 3 druhov superovocia- granátového jablka, čerešne acerola a açaí. Obsahujú vitamíny skupiny B-komplex, vitamíny A, C, K a E.
Z minerálov obsahujú meď, mangán, železo, draslík, vápnik a fosfor.

 

Prírodné afrodiziaká:

 

 • Guarana : Používala sa už v praveku v Amazonských lesoch, kde ju domorodé kmene používali na dodanie energie, pre jej afrodiziakálne účinky, stimuláciu menštruácie, pre mentálnu bystrosť a pre podporu dlhodobej pamäte. Podľa nových výskumných štúdií poskytuje tento plod udržateľnú energiu a myseľ v pohotovosti bez nežiadúcej nervozity alebo napätia.
 •  Schizandra : Afrodiziakum tradičnej medicíny. Obsahuje esenciálne oleje, kyseliny a lignany, ktoré pomáhajú regenerovať výstelku pečene zničenú alkoholom alebo hepatitídou. Dokáže zlepšiť fyzický a mentálny výkon, zahnať únavu a posilniť. Štúdie ukázali, že schizandria je efektívna na baktérie zapríčiňujúce problémy s pľúcami. Táto bylinka poskytuje bunkám viac kyslíka, posilňuje imunitný systém a chráni pred stresom.
 •  Ženšen : Ženšen je vysoko cenený pre svoju povzbudzujúcu schopnosť v sexualite človeka. Zvyšuje koncentráciu pohlavných hormónov a zosilňuje sexuálnu reaktivitu podávaním v primeraných dávkach. Patrí medzi najdôležitejšie rastliny využívané pri liečbe porúch sexuality v tradičnej čínskej medicíne.

Zelená káva

Zelená káva obsahuje kofeín, má silné antioxidačné schopnosti, ale neobsahuje kyselinu kávovú. Zistilo sa, že zelená káva môže pomôcť zvýšiť efekt tabletiek proti bolesti, čiastočne aj liekom na migrénu. Môže pomôcť aj znížiť riziko na diabetes. Zelená káva sa prezentuje vo svete pre svoje účinky v redukcií hmotnosti. Je to jej prirodzená schopnosť, redukuje absorpciu cukru z jedla, ktoré konzumujete. Namiesto uskladnenia cukru vo forme tuku, je premenený na energiu.

 

Maté

V rastline Yerba Maté sa nachádza 196 aktívnych chemických zložiek. Yerba Maté obsahuje 11 polyfenolov, skupinu fytochemikálií, ktoré sa chovajú ako silné antioxidanty so schopnosťou posilniť imunitu tela- jeho prirodzený systém obrany. Z vitamínov obsahuje A, C, E, niektoré vitamíny skupiny B-komplex spolu s vysokým podielom anorganických zložiek (meď, vápnik, mangán, železo, selén, draslík, horčík, fosfor), ďalej mastné kyseliny, chlorofyl, flavonoly, polyfenoly, stopové prvky, antioxidanty, kyselinu pantoténovú a 15 aminokyselín. Všetky tieto zložky majú svoju úlohu v ľudskom tele a vývoji. Je jedna z mála rastlín, ktorá má taký vysoký obsah životne dôležitých živín.

 

Škorica

Používanie škorice má dlhú tradíciu v Ayurvéde a tradičnej čínskej medicíne. Používa sa na gastrointestinálne ťažkosti, infekcie močových ciest, úľavu od symptómov nachladnutia, chrípky, bojuje proti plesniam a baktériám. Podporuje mikrocirkuláciu v koži.

 

Zázvor

Zázvor používali už oddávna v indickej, ázijskej a arabskej medicíne na liečebné účely. Tradične je so zázvorom spojená najmä jeho schopnosť zahriať a vyvolať tým potenie. Podporuje aj produkciu serotonínu, čím potláča chuť na jedlo.

 

L-Arginín

L- Arginín, esenciálna aminokyselina a jedna zo stavebných látok bielkovín v tele, sa stala známou ako bezpečný a efektívny doplnok výživy na podporu sexuálnej aktivity u mužov a žien. L- Arginín pomáha tvorbe oxidu dusnatého (NO) v ľudskom tele. V roku 1990, vedci objavili, že NO je základnou zložkou, ktorá pomáha cirkulácií krvi. Z tohto dôvodu je L- Arginín dôležitý aj pre normálnu sexuálnu aktivitu muža a ženy. Bez L- Arginínu by v tele nebol ani NO a bez NO by muži neboli schopní dosiahnuť erekciu.

 • Efekt u mužov: L- Arginín rozširuje cievy, tým sa zlepšuje prúdenie krvi, čo sa prejavuje skvalitnením erekcie.
 • Efekt u žien: zvýšený prietok krvi spôsobí väčšiu citlivosť, zvyšuje sa tým vnímanie sexuálnej stimulácie a možnosť dosiahnuť orgazmus.

 

Vitamín C (kyselina L-Askorbová)

Kyseliny L – askorbová je potrebná pre rast a obnovu tkanív. Je to antioxidant, ktorý pomáha odstrániť z tela škodlivé voľné radikály. Je nevyhnutnou súčasťou zdravých enzymatických reakcií, posilňuje steny ciev, pomáha absorbovať železo a posilňuje imunitný systém organizmu .

 

Niacín (Nikotínamid)

Niacín je nutný pre metabolické spracovanie uhľohydrátov, tukov a proteínov.

 

Vitamín B1 (Tiamín hydrochlorid)

Vitamín B1 pomáha premeniť krvný cukor na energiu, pomáha udržať zdravú sliznicu a je dôležitý pre normálnu funkciu nervového, srdcovo-cievneho systému ako aj svalového ústrojenstva.

 

Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid)

Vitamín B6 je základom pre metabolizmus aminokyselín a mastných kyselín, pre normálnu funkciu nervov, pomáha udržať pokožku zdravú. Oba vitamíny B1 a B6 sú dôležitou zložkou koenzýmov pri premene energie.

 

Glukózovo- fruktózový sirup

Zdroj uhľohydrátov, ktoré poskytujú energiu potrebnú pre telo.

* Tieto tvrdenia nie sú overené Úradom pre kontrolu potravín a liečív USA. Tento produkt nie je určený pre diagnózu, prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

* Tieto tvrdenia nie sú overené Úradom pre kontrolu potravín a liečív USA. Tento produkt nie je určený pre diagnózu, prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia.