Body fat killer

BODY FAT βG KILLER® je prelomový funkčný nápoj s osviežujúcou chuťou na každodenné použitie. Mixom prírodných surovín podporí spaľovanie tukov, uhasí smäd a hydratuje telo. BODY FAT KILLER je výsledkom práce uznávaných odborníkov v oblasti dietológie, biotechnológie, farmaceutického výskumu a tradičnej medicíny. Bol navrhnutý pre reguláciu váhy prirodzenou cestou. Je to nápoj, ktorý MAKES YOU FEEL BETTER!™ 

 

FUNKCIA

BODY FAT KILLER obsahuje jedinečnú kombináciu ovocných štiav a rastlinných extraktov.

  • znížuje apetít vyrovnaním hladiny glukózy v krvi,
  • zrýchľuje spaľovanie tukov, čím pomáha pri regulácií váhy,
  • podporuje efektívnejšie spracovanie tukov v metabolizme,
  • podporuje črevnú mikroflóru,
  • pomáha potláčať tvorbu tukov a ich ukladanie v tele.

 

ZLOŽENIE

BODY FAT KILLER má prírodné zloženie. Pracuje harmonicky s chémiou tela, nie proti nej. Je vhodný na každodenné použitie. Neobsahuje umelé farbivá, príchute, stabilizátory, kofeín, taurín ani kukuricový sirup s vysokým obsahom fruktózy.

 

Prírodná minerálna voda

Minerálna voda z Rakúskych Álp obsahuje optimálne množstvo vápnika a horčíka. Má veľmi nízky obsah dusičnanov, dusitanov a sodíka. Vďaka jej vysokej kvalite a čistote sa používa v detských programoch výživy, ako aj pri liečbe srdcovo-cievnych ochorení a pri problémoch s obličkami u dospelých.

 

Ananás

Je výborným zdrojom mangánu. Tento minerál je súčasťou enzýmov, ktoré sú dôležitou súčasťou pri tvorbe energie a antioxidačných procesoch. Ananás je bohatý na vlákninu. Obsahuje aj malé množstvo vitamínu C, draslíka a unikátny tráviaci enzým bromelaín. Je to enzým, ktorý pomáha nielen tráveniu, ale aj metabolizácií tukov. Dokáže pomôcť aj pri opuchoch a zápaloch.

 

Grep

Grep je rovnako ako ostatné citrusy dobrým zdrojom vitamínu C, draslíka, karotenoidov, vlákniny a antioxidantov. Je podstatným prvkom v zdravej výžive. Štúdie preukázali, že grep pomáha znížiť LDL cholesterol a glykemický index, čím pomáha metabolizmu spáliť tuk.

 

Rozpustná vláknina BENEO®

Vláknina je dôležitá pre zníženie LDL cholesterolu a zdravé trávenie. Rozpustná vláknina BENEO® je látka získavaná z korienkov čakanky. Probiotickými vlastnosťami stimuluje rast črevnej mikroflóry, ktorá v čreve vytvára zdravé prostredie a podporuje jeho funkciu. Vďaka nízkemu glykemickému indexu je vhodná aj pre ľudí, ktorí sú na prísnych diétach.

 

Jablčný ocot

Obsahuje veľa minerálov (vápnik, draslík, horčík, fosfor), vitamínov (C,E), antioxidanty a vlákninu. Tým, že podporuje aktivitu tráviacich enzýmov, obmedzuje premenu cukrov na tuky. Konzumáciou jablčného octu s jedlom zvýši pocit nasýtenia a tým redukuje množstvo prijímanej stravy. Už jednorázové užitie octu pôsobí na množstvo konzumovaného jedla počas celého dňa.

 

L- karnitín

Je dôležitou súčasťou procesu premeny tuku na energiu. Diéta, v ktorej je zahrnutý L- karnitín vedie k rýchlejšiemu úbytku váhy.

 

Garcinia cambogia

Veľmi efektívna rastlinná alternatíva pre kontrolu obezity a cholesterolu. Účinná látka funguje 2 spôsobmi, po 1. znižuje chuť na jedlo a po 2. zabraňuje syntéze lipidov.

 

Hliva ustricová

Huba podobná Shiitake je bohatá na polysacharidy. Stimuluje imunitný systém a skúmajú sa jej účinky v prevencii pred virálnymi ochoreniami a rakovinou. Obsahuje silné antioxidanty s protizápalovými schopnosťami a sú prospešné pre kardiovaskulárny systém.

 

Zázvor

Zázvor používali už oddávna v indickej, ázijskej a arabskej medicíne na liečebné účely. Tradične je so zázvorom spojená najmä jeho schopnosť zahriať a vyvolať tým potenie. Podporuje aj produkciu serotonínu, čím potláča chuť na jedlo.

 

Artičok

Má veľký potenciál ako silný antioxidant, posilňuje ochrannú funkciu pečene. Stal sa obľúbenou ingrediencou v diétach pre jeho schopnosť stimulovať tvorbu žlče a následne zlepšiť spracovanie tukov. Znižuje cholesterol a hladinu triglyceridov.

* Tieto tvrdenia nie sú overené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený pre diagnózu, prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia.