Alcohol killer

Funkcie

funkcie killer drinku
Killer

POUŽITIE

Bežné použitie – smäd, hydratácia

Pre udržanie vitality a uhasenie smädu je AK vhodný na denné použitie. Konzumácia nie je obmedzená.

Cocktail

Vďaka svojej príjemnej chuti je ALKOHOL KILLER veľmi dobre kombinovateľný s alkoholom. Môže byť použitý ako náhrada limetky a sódy.

Odporúčame napríklad KILLER Mojito, gin KILLER, KILLER vodka, dobre sa mieša aj s pivom ako KILLER Radler. Kombinácie sú obmedzené len Vašou predstavivosťou.

Ako použiť KILLER
ak pijete alkohol

Ak užité počas konzumácie alkoholu
Klinické testy dokázali instantné zniženie alkoholu v krvi až do 40%.

Ak užité pred konzumáciou alkoholu resp. súčasne ako cocktail
Výsledkom je, že telo zvládne viac. Taktiež dokážete lepšie kontrolovať stav opojenia a následkov tzv. BAC (opica).

AK vs. Energetické hladina tela
počas dňa

AK dokáže povzbudiť telo počas celého dňa. Budete sa čítať vitálnejšie.

AK vs. Energy Drink
Narozdiel od nezdravých energetických nápojov plných cukru a taurínu. AK nenavodí stav hypoglikémie, neostanete po dokonaní účinku unavený.

ZLOŽENIE

CERTIFIKÁTY

ALCOHOL KILLER vznikol ako výsledok vedeckého výskumu a jeho účinky boli potvrdené mnohými testami. Jeho predaj bol schválený v rámci EÚ: ÚVZ SR reg.:BPO-VO/1613/2005/Trs, analýzy previedla Eclipse Scientific Group, Veľká Británia; CERTEX BEL/NOVAMAN Int., SR; Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského, SR; LVA, Rakúsko; testy vykonal Výskumný ústav potravinársky, SR.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

I napriek svojmu účinku, užitie ALKOHOL KILLERa po konzumácii alkoholu nie je argumentom pre riadenie motorového vozidla. Šoférovať pod vplyvom akýchkoľvek omamných látok je neetické, ilegálne a nebezpečné.
Čas, kedy z Vášho tela alkohol vyprchá je individuálny a závisí od faktorov ako je vek, pohlavie, váha, stav metabolizmu, zdravotný stav, diéta, ako aj množstvo požitého alkoholu. ALCOHOL KILLER nezabráni intoxikácii pri nadmernej konzumácii alkoholu, dokáže len napomôcť jeho efektívnejšiemu spracovaniu organizmom. Pre kontrolu množstva alkoholu v tele je možné použiť bežné meracie zariadenia ako sú dychové prístroje a pod.
ALCOHOLβGKILLER® je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, EU, č.: BPOVO/1613/2005/Trs. v zmysle jurisdikcie Európskeho súdu. Toto oprávnenie je platné i v ostatných členských krajinách EU(Európska Únia) a štátoch Európskeho hospodárskeho priestoru (EEA)*

* Tieto tvrdenia nie sú overené Úradom pre kontrolu potravín a liečiv USA. Tento produkt nie je určený pre diagnózu, prevenciu, alebo liečbu akéhokoľvek ochorenia.